10 ابزار برتر باغبانی که همه به آن نیاز دارند

سالها پیش ، ابزار باغبانی ساخته شده بود تا دوام بیاورد و هزینه یک دستمزد یک هفته ای غیر معمول نبود. از آنجا که کالایی گران قیمت بود ، این ابزارهای باغبانی باید ساخته می شدند تا در برابر آزمایش زمان مقاومت کنند و اغلب از طریق نسل ها منتقل می شدند. می بینید که بسیاری از آنها امروز نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

این روزها ، وقتی وارد خرده فروشی هایی می شوید که ابزار باغبانی را بفروشند ، با قفسه هایی از اقلام مختلف روبرو می شوید و همه آنها را “بهترین دوست باغبان” یا “آنچه هر باغ نیاز دارد” می دانند ، تحقیقات در اینترنت با صفحات بسیار گیج کننده تر است. از نتایج ابزارهای باغبانی صفحه شما را پر می کند و ادعا می کند ابزاری است که شما باید داشته باشید.

قبل از شروع به جستجو در ابزارهای پیشرفته و پیشرفته موجود در خیابان گیاه بابا آدم  های آنلاین و آنلاین ، باید اطمینان حاصل کنید که اصول اولیه را دارید. پایه خوبی از ابزارهای باغبانی شما را به خوبی در آینده قرار می دهد و پایگاه خوبی برای ساخت مجموعه ای از ابزارها در آینده است. در زیر لیستی از 10 ابزار برتر باغبانی آورده شده است که هر سوله باغ باید ایمن باشد.

دستکش
همه ما می دانیم که بسیاری از آفات و علف های هرز باغبانی خار ، نیش یا مواد شیمیایی دارند که باعث تحریک پوست می شوند ، بنابراین اولین مورد در لیست ابزار باغبانی ما یک دستکش مناسب است. آنها نه تنها از آفات خاردار تند محافظت می کنند بلکه می توانند از تاول زدن جلوگیری کرده و خشک شدن پوست شما را متوقف کنند.

بیل
هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید در باغچه بدون کلنگ کاری مهم انجام دهید – این امر به شما کمک می کند تا خاک گلدان ها و تکه های گیاهی را بچرخانید ، سوراخ هایی برای پایه های حصار یا درختان و درختچه های بزرگتر حفر کنید و هنگام پاکسازی توده های زباله بسیار ارزشمند است.

ماله
بیل برای کارهای بزرگ باغ طراحی شده است ، مورد بعدی در این لیست ماله است. بدون آن ، هیچ چیز کاشته نمی شود – بدون گیاهان چند ساله ، یک ساله ، حاشیه یا سبد. ماله محکم و خوب یک سلاح جدایی ناپذیر در هر زرادخانه ابزار باغبانی است.

ماشین چمن زنی
این ورودی در لیست 10 ابزار برتر باغبانی کاملاً قابل توضیح است ، اگر چمن دارید – به ماشین چمن زنی نیاز دارید!

محافظین
همیشه یک جفت جداکننده خوب برای دستیابی داشته باشید ، آنها به شما در اطراف باغ کمک می کنند – چه آنها برای بریدن گل برای خانه استفاده می شوند و چه برای حل مشکل خار مریم.

چاقو
اگر نمی خواهید با سرآشپز خانه مشکل پیدا کنید ، پس برای باغچه به یک چاقو احتیاج دارید – برای اسباب بازی شما هنگام برداشت سبزیجات ، قطع رشته یا حمله به علف های هرز بلند ، ضروری است! (مراقب باش!)